На 57 годишна возраст, актерот го доби своето трето дете со неговата девојка Ана Еберстеин. Иако многумина сакаат да го дознаат полот и името на детето, славните родители не открија повеќе детали за медиумите.
Уште од моментот на доделувањето на Златните глобуси, кога новинарите приметија дека Еберстеин е бремена, Хју Грант вешто ја избегнуваше оваа тема.
Единствените информации ги соопшти мајката на Ана која потврди дека парот очекува принова.

Освен трите деца со Ана, Хју исто така има син и ќерка од врската со Тинлан Хонг.

Датум на објава: сабота, 10 март 2018 во 09:26
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:12

коментари

остави коментар