Роналдо  со скапиот подарок им се пофали и на своите фанови на социјалните мрежи.

Инаку интересно, златните патики  на адресата на Роналдо стигнале во златно- дрвена кутија .

„Златната објава“ на фудбалскиот ас  доби лавина од комплименти  од неговите фанови на социјалните мрежи.

Капитенот на Португалија сепак беше најсреќен поради подарокот од Георгина и децата, убавата торта.

Датум на објава: четврток, 08 февруари 2018 во 11:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар