Наместо да шета девојки, убавици, да се расфрла со пари како поранешен Џејмс Бонд, тој е сосема поинаков.

А тоа што му “замеруваат“ е фактот дека поред себе нема топ манекенка што уште повеќе кажува за него.

На сите неодамна им објасни: Подобра не можев да најдам.

Имено, неговата сопруга со која е во брак 17 години е новинарката Кили Шеј Смит.

Foto: Getty

Често медиумите ја опишуваат како “најголемата среќница“ бидејќи има таков маж.

Иако Кили не изгледала сега како на почетокот на бракот. Жешката бринета успеала да го освои познатиот Бонд многу брзо, иако денес мака мачи со килограмите. Дури своевремено е прогласена за најдебела жена во Холивуд.

Не е тајна дека последните месеци се обидува да ослабне, но не и оди.

Нејзиниот сопруг не обрнува многу внимание на тоа. Тој е еден од ретките кои навистина не води грижа што покрај себе нема Барбика.

Foto: Getty

А кога го прашале за нејзиниот вишок на килограми, изјавил дека ја подржува но оти тоа воопшто не му смета.

„Таа е една во милион. Толку сум среќен што ја најдов“ – изјавил Пирс за својата сопруга.

Датум на објава: четврток, 07 декември 2017 во 19:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар