Секако ова е очекувано признание за атрактивната Талија. Интернетот е „преполн“ со нејзини разголени фотки кои предизвикуваат големо внимание кај милиони мажи од целиот свет.

20-годишната убавица  исто така веќе била прогласена и за ХФЦ девојка на годината.

Инаку Талија Париз е родена во Санта Барбара во Калифорнија и за себе вели дека е вистинска „Калифорнијка“.

Талија првите фотографии за Плејбој ги направила на 18 годишна возраст.  

-Бев сајбер девојка на месец јануари  минатата година, а сега сум Плејбој сајбер девојка за 2017 година, изјави Талија за славниот магазин. 

Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 09:40
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар