Сексапилната Никол за оваа пригода одлучила покрај тесниот црн фустан кој ги истакна нејзините облини да стави дополнителен дијамантски брош со кој дополнително ќе го истакне бујното деколте. 

Датум на објава: вторник, 05 декември 2017 во 12:02
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:06

коментари

остави коментар