59 годишната Мадона која стана светски позната поради својот фантастичен глас и ексцентрични спотови и настапи со својот изглед и понатаму предизвикува бројни реакции од јавноста.

Поп дивата и денес го задржала својот  непокорен дух и фановите на социјалните мрежи ги изненади со фотографија на која е без облека.


Мадона е без ниту едно парче облека на себе , но интимните делови на телото ги покрила со чанта .


Овој нејзин потег ги шокираше многумина. Додека едни ја осудија дека такво нешто не и доликува на годините , додека други пак велат дека тоа е Мадона и дека од нејзе може да се очекува се.  

Датум на објава: сабота, 25 ноември 2017 во 19:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар