Трката траеше само две минути . И возот и тркачите стигнаа до следната станица Канон стрит , но кој победи ? Погледнете во видеото . 

Датум на објава: петок, 04 август 2017 во 17:50
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:57

коментари

остави коментар