Тие денеска наполнија еден месец , а Бијонсе во објавата напиша и дека се викаат Сер Картер и Руми . Таткото, музичката ѕвезда  Џеј – Зи , пред извесно време ги навести имињата на близнаците .

На фотографијата се гледа 35- годишната ѕвезда во пурпурно цветно опкружување.

За само еден час фотографијата собра над 2 милиона лајкови. 

Бијонсе и Џеј Зи имаат и петгодишна ќерка, Блу Ајви.

Инаку фотографијата што Бијонсе ја објави во февруари и на која ја најави бременоста со близнаците , ги урна сите рекорди на Инстаграм .

Датум на објава: петок, 14 јули 2017 во 13:14
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар