Првото музичко дело на Стефан Живоиновиќ се вика „Втора лига“, за која веднаш сними и видео запис.

Спотот за премиерната песна на Стефан е снимен во нивната луксузна семејна куќа  во Белград.

Во видео записот очекувано се појавуваат многу убави и млади девојки во бикини.

Датум на објава: среда, 12 јули 2017 во 22:27
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар