Тој зборувајќи во Куќата на славните во Лос Анџелес  навести дека славниот рапер станал татко на син и ќерка .

Според американските медиуми, веста е точна. Дури денеска се појавија информации дека Бијонсе се породила уште во понеделникот, но била задржана во болница поради мали проблеми.

Бијонсе и Џеј се одушевени – пишуваат Американските медиуми. Не е познато кога Бијонсе со бебињата ќе ја напуштат болницата во Лос Анџелес.

Сомневањата дека Бијонсе се породила и оти е во болница ги потврди нејзината сестра Соланж , која деновиве често била забележувана во близина на родилиштето. 

Датум на објава: недела, 18 јуни 2017 во 18:17
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:23

коментари

остави коментар