Таа се сликаше повторно сосема гола и фотографијата ја постави на Инстаграм со текст: мајка природа.

Ова не е прв пат таа да се соблече пред своите фанови, но овој пат навистина зачести. Само пред неколку дека објави разголена фотографија од одморот во Коста Рика.

Нејзините сестри тогаш коментираа дека иако има три деца, таа им е сериозна конкуренција!

Oops: The star timed the naughty post to coincide with a behind the scenes look at her risque photo shoot which aired on her reality series Keeping Up With The Kardashians

Датум на објава: понеделник, 15 мај 2017 во 12:46
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар