54 годишниот Курз и 38- годишната кејти имаат потпишано договор дека убавата актерка ќе остане сама , без момче до 2017 година , поради што новиот пар Кејти и Џејми својата врска ја чуваат во тајност.

Покрај тоа Том Круз  и забранува на својата екс сопруга да носи други мажи во близина на нивната 10-годишна ќерка Сури.
-Веќе не се грижи што прави Кејти, но се забавува да гледа како поради страв од него таа крие дека е во среќна врска, изјавил за медиумите извор близок на  славниот актер.

Инаку големиот холивудски заводник Том Круз во моментов е во врска со 28 годишната колешка Венеса Кирби со која во моментов го снима продолжението на „Невозможна мисија“. 

Датум на објава: понеделник, 15 мај 2017 во 10:49
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар