Инцидентот се случил за време на состанок, кога тркалото се откачило од автомобил во движење и со голема брзина го нашло патот до аптеката.

На преплашените луѓе им требало долго време за да сфатат дека се работи за ненамерен инцидент, за кој како што велат, шансите да се случи повторно, веројатно се еден спрема милион.

Датум на објава: четврток, 20 април 2017 во 10:09
Гоце Герасимовски
Обновено во: 16:23

коментари

остави коментар