Како што соопшти полицијата, разбојникот ја нападнал касиерката по што реагирало обезбедувањето, пријавувајќи го случајот. 

Полициските службеници веднаш излегле на местото на настанот и го привеле З.Ѓ.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот. 

Датум на објава: понеделник, 20 март 2017 во 14:11
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар