- Се обидувам за промена да бидам среќна - напиша Кортни на Инстаграм, каде објави најнови  фотографии.

Ова не е прв пат тие да се разделат. Но, претходно секогаш се смируваа. За американските таблоиди Кортни рече дека долго време имало знаци кои укажувале дека не треба да бидат заедно.

- Веќе два - три месеци сме разделени, што значи уште е рано и емоциите се свежи - изјави младата Кортни.

Бракот на 16 годишната Стоден во 2011 година, со актерот кој тогаш имаше 50 години, беше своевиден скандал.

Датум на објава: сабота, 18 март 2017 во 13:15
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар