Тепачката меѓу играчите на Кинеските  клубови  Гуанчи Ринос и Дасин Тајгерси се пренесе и на трибините .

НБА ѕвездата , кој поради вродена болест замина од САД во Србија , а потоа и во Кина сериозно се степа со неговиот Канадски колега  Сим Булар .

Погледнете ја жестоката тепачка на џиновите .

Датум на објава: четврток, 31 август 2017 во 16:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар