Возбудливото видео со убавицата веќе ужива голема популарност на YouTube. На клипчето ја гледаме разголената Ратајковски крај маса, на која има шпагети и сосови.

Разголената убавица го покрива телото со храна, залиено со црвено вино.

Моделот навистина вели дека ги сака тестенитите и виното, а за оваа намена телото го намачкала и со маслиново масло.

Датум на објава: вторник, 05 декември 2017 во 21:46
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:47

коментари

остави коментар