Денеска попладне Оливера Балашевиќ преживеа сообраќајна несреќа во Нови Сад.
До несреќата дошло , кога таа се обидела да избегне пешак , преминала во другата ленна и со полна брзина удрила во дрво .

Предниот дел на автомобилот е целосно смачкан , но за среќа Оливера поминала со полесни повреди на вратот и коленото .

На помош веднаш притрчал син и Алекса , со кого по извршениот полициски увид , заминала дома.

Нејзината ќерка Беба за Сепските медиуми изјавува ако не удрела Оливера во дрвото , ќе загинела . 

Датум на објава: петок, 01 декември 2017 во 17:01
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар