Англискиот репрезентативец досега смени неколку дестинации, летуваше на Ибица. Лос Анџелес, Миконос, ...

Преку Инстаграм познатиот фудбалер редовни ги информираше фановите за своите активности на летниот одмор. На сите патувања крај Деле Али беше и убавата Руби Меј и многу нивни пријатели.
 
Таа е модел , што не е тешко да се заклучи ако се погледната фотографиите од летувањето. 

Датум на објава: петок, 14 јули 2017 во 18:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:39

коментари

остави коментар