Докторите и ветувале дека ќе го добие посакуваниот изглед , но наместо тоа се случил тежок деформитет .

Градите може да ги преместува и преку клучната коска , има дупка наместо брадавици , а самите гради се целосно деформирани .

Манекенката објави видео на кое се гледа дека градите може да ги преместува и под мишките .

,,Со години работев на својот изглед и самодоварбата , а сега се срамам од себеси “ , вели манекенката . 

Датум на објава: петок, 14 јули 2017 во 13:47
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:00

коментари

остави коментар