Сексапилната Меланија Трамп во блескаво издание заедно сос војот сопруг американскиот претседател Доналд Трамп слета на аеродромот во Париз.
Меланија ги воодушеви Французите со својот изглед и стајлинг. По прв пат во јавноста американската прва дама се појави во црвен фустан.

Светските медиуми и социјалните мрежи беа полни од позитивни коментари за госпоѓата Трамп која набрзо по слетувањето најде време да посети една болница за деца во Париз. 

Датум на објава: четврток, 13 јули 2017 во 20:52
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:11

коментари

остави коментар