Тој на себе имаше знаме на Австралија, а откако се качи на бината, ги соблече панталоните и долната облека.

Обезбедувањето реагираше бргу и го отстрани непоканетиот гостин.

Гласањето за песните-учеснички заврши, а моментно се соопштуваат резултатите.

Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 00:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар