Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично!

Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари таа беше фотографирана со видливо заоблен стомак.


Ready to pop?: She'd been spotted early in February looking rather pregnant as she shopped on Melrose Avenue in the West Hollywood area of Los Angeles


Леа, како што објави „People“, се роди на 21 март.A family way: It's been less than a month since the Yemanzhelinsk-born model reportedly welcomed Lea De Seine, her firstborn daughter by her fiancé Bradley Cooper


Ирина и Бредли се заедно од 2015 година.

/извор: Дејли меил

Датум на објава: среда, 19 април 2017 во 17:04
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:05

коментари

остави коментар