Популарната Брена  изминатиот викенд одржа голем концерт во Бугарија на кој ги изведуваше своите најголеми хитови.

Покрај добро познатите хитови Брена пред полните трибини ги покажа и своите добро познати мини здолништа , кои ги носи од почетокот на кариерата.

Токму во едно мини здолниште Брена и падна на бината.

lepa brena

При изведбата  на хитот „Ту где љуби, кожа пуца“ Брена  најверојатно поради чевлите со високи потпетици се сопна и падна на сцената, но како вистинска професионалка продолжи да пее и брзо стана без помош од никого. 

Датум на објава: понеделник, 10 април 2017 во 19:59
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:25

коментари

остави коментар