По незгодата Е.Ш. сам се пријавил во ПС-Гази Баба.

Увид на лице место извршила екипа од СВР Скопје.

Датум на објава: недела, 10 јули 2016 во 12:40
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар