Владата ќе одржи седница

Владата на Република Македонија денеска со почеток во 13:00 часот ќе одржи седница.

Од владината прес- служба информираат дека за сите заклучоци што ќе бидат донесени ќе биде испратено соопштение веднаш штом заврши седницата./МИА

притисни ентер