Новата влада мора да се изгласа денеска до полноќ

Продолжува седницата за избор на новата влада која треба да се изгласа до полноќ. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер