Денеска истекува рокот за регистрација за изборите за претседател на СДСМ

Социјалдемократите ги привршуваат подготовките за избор на новиот партиски лидер. Денеска истекува рокот за регистрација на членовите за гласање на внатрепартиските избори, кој беше продолжен за три дена. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер