Приватните превозници во Скопје од утре со редуциран возен ред–не исклучуваат нов штрајк

Приватните превозници утре со редуциран возен ред, причината за тоа повторно велат дека е поради неисплатените обврски кон нив. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер