Состанок во ЦУК: Министерството за здравство треба да го поправи урнатиот потпорен ѕид

Градот Скопје, општина Центар, ЦУК и МВР денеска на координативен состанок се договорија дека урнатиот ѕид кај Детската клиника треба да го изгради Министерството за здравство. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер