Горештините допрва доаѓаат, расте бројот на повици кон брзата помош

Некој ја бара и најмалата сенка во парковите, други под клима и не излегуваат од дома, трети пак се разладуваат во Вардар. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер