Експертите велат нема реална причина за растот на цената на лебот

Откако за околу 10 % скокна цената на одредени видови леб – експертите велат нема реална причина за растот на цената. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер