Граѓаните револтирани: Автобусите на ЈСП неклиматизирани и поркај пеколните темепратури

-Пред неколку дена жена падна и телефон и падна и протезата тоа беше катастрофа. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер