Двојно убиство во кратово: Жена ги усмртила сопругот и свекорот, мотивот не е познат

Според неофицијални извори на Канал 5, семејството имало и претходно историја на меѓусебни конфликти и пријави за семејно насилство. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер