Таравари: Деновиве ќе одлучам дали ќе ја прифатам функцијата министер за здравство

Арбен Таравари се уште не одлучил дали ќе седне на министерското место во здравство.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер