Сиљановска: На венецот во Рим сакав да пишува „РС Македонија“, но немаше доволно место

Претседателката Сиљановска Давкова останува на ставот дека не го прекршила Преспанскиот договор за време на заклетвата во Собранието.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер