Протест против изградба на асфалтна база во индустриската зона Визбегово

Незаконско е постоењето на асфалтна база во индустриска зона која што е наменета за лесна незагадувачка индустрија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер