Сиљановска: Не го прекршив договорот од Преспа

Не го прекршив договорот од Преспа, не мислам дека односите со соседите ќе се влошат. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер