Клинички ги чека резултатите од Германија, во хируршките сали само итни случаи

Само итните пациенти денеска се оперираа на хирушките клиники „Мајка Тереза“. Возилата на итната помош пред клиниките се најчестите посетители пред самиот влез на хирушките клиники, останатите пациенти доаѓаат на контрола по направените операции. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер