Што е проблемот на хируршките клиники, загаден ли е системот за кислород до операционите сали?

И по една недела, проблемот во хируршкиот блок при комплексот клиники Мајка Тереза остана не решен. За случајот известено е и обвинителството. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер