Дали македонските убавини се уште се неоткриено туристичко богатство?

Убавините и натаму „си ги задржуваме за себе“, Македонија останува неоткриено туристичко богатство дури и за туристите од регионот, кои земјава и натаму ја користат како крстосница кон соседните земји, наместо како станица за престој. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер