Палевски е однесен пред судија на претходна постапка, не признава вина (ВИДЕО)

Љупчо Палевски Палчо е однесен пред судија. Тој во куса изјава пред судот тврди дека има докази дека не го сторил убиството. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер