Богев: Состанок со претставници на дел од туристичките агенции, истакната важноста за соработка

​Современиот пристап во менаџирањето со границите, бара нови начини на справување со предизвиците, кои од година во година се сè понеизвесни. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер