Двојно повеќе претставки добила комисијата минатата година во однос на 2022

Двојно повеќе претставки добила Комисијата за заштита и спречување дискриминација минатата година, во однос на 2022 година. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер