Политички профил на кандидатот за претседател Арбен Таравари

Како што најавивме вчера секој во централните вести на Канал 5 ќе гледаме по еден профил на кандидатите за претседател државата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер