Хаџи Јанев: Не очекувам нападот врз Израел да биде повод за поширок регионален конфликт

Професорот Методи Хаџи Јанев за Канал 5 вели декаинцидентот и ако е опасен, во оваа фаза нема потенцијал да прерасне во поширок регионален конфликт. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер