УХМР потврдува дека кон средината на следата недела ќе имаме голема промена на времето

Од УХМР потврдуваат дека кон средината на следата недела ќе имаме голема промена на времето поради што ќе има драстично намалување на температурите и врнежи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер