Родител пријавен за вознемирување на директорката и вработени во гимназијата „Јосип Броз Тито“

Директорката, педагогот и вработени во скопската гимназија „Јосип Броз Тито“ пријавиле вознемирување од родител на ученичка во нивното училиште. Пријавата ја потврдија и од полицијата, од МВР велат се преземаат мерки за расчистување на случајот.&nbs Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер