Бесплатно разгледување на Скопје по повод Светскиот ден на туристички водичи

Во две групи, организирано со водич Скопјани денеска имаа можност да ги посетат знаменитостите и кулутрните обејкти во градот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер