Блерим Сејдиу од БЕСА: Техничкиот ги навредува работниците

​Техничкиот премиер, како што и самото име кажува, вчера технички се појави во полициските канцеларии во Тетово. Кападаи во Собрание, кападаи во Влада, кападаи во полиција, така се појавува овој човек, каде и да оди. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер